Biz Kimiz?

Firmanızın ve sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda özel olarak , modern ve etkileyici tasarımlar ile hazırlanmış web siteleri ile işlevsel ve kararlı çözümler üretiyoruz.

Sosyal medyada sizi ve ürününüzü en doğru şekilde duyuracak, samimi ve yaşayan bir etki bırakacak gerçekçi ve güçlü stratejiler ve kampanyalar hazırlıyoruz.

Online reklam ve tanıtım ihtiyaçlarınızı projelendirerek hayata geçiriyor, sosyal medyada yer almanızı sağlayacak alt yapıyı web siteniz ile entegre ederek hazırlıyoruz.

Günümüz dünyasında internet tabanlı sistemlerin tüm günlük hayatımızı çevrelediği gerçeğinden hareketle yatırımlarımızı, işletmelerimizi online dünyada doğru konumlandırmamız kaçınılmaz bir zorunluluk.

Bu noktatadan hareket eden SMK danışmanlık, her işletmenin ihtiyaçlarını standart kalıplara ve paketlere sıkıştırırak işlevsiz hale getiren göstermelik web siteleri yerine, özel olarak projelendirilmiş, sosyal medya ve ağlar ile uyumlu, interaktif çözüm paketleri sunmaktadır.

Yapılan ön görüşmeler ile projelendirilerek hazırlanan bu size özel çözümler, çok uygun bir bütçe ile Google’ dan Facebook’ a kadar tüm önde gelen web tabanlı mecraları kapsayan, yaşayan bir web dünyasına sahip olmanızın yolunu açıyor.

Web tabanlı ihtiyaçlarınızın yanı sıra profesyonel fotoğraf çekimi, grafik desteği gibi hizmetleri profesyonel ekibimizden alarak kurumsallaşma yolunda  ihtiyaç duyduğunuz çözümleri de tek elden kesintisiz olarak alabilirsiniz.

Çalışma Düzeyimiz

Görsel Tasarım

80%

Web Tasarım

100%

Fotoğraf Çekimi

87%

SEO

96%

Sosyal Medya

92%

SMK Webtech© 2012